21 квітня у вестибюлі Рівненської ЗОШ №23 яблуку ніде було впасти: учні 5-10 класів ярмаркували. Наші діти також долучилися до цього Великоднього ярмарку, адже ними керувало велике бажання допомогти своєму однолітку, учню Рівненської ЗОШ №20, який захворів страшною недугою. Торгівля була жвавою: діти навипередки розхвалювали солодощі, які вони разом із своїми матусями приготували вдома. Продавці не скупилися на усмішки, а покупці - на гроші, тому що всі розуміли, що кожна копійка важлива, бо буде направлена на порятунок життя. Особливу вдячність хочу висловити матусям Друзя Рувіма, Рухер Софії, Ткач Марії, Патріюка Юрія, Солодчука Михайла, Кроля Дмитра, Тимощук Анни, Семенюк Софії, Величко Вікторії, Погорільця Владислава, Бугринець Анни, Мелешко Вікторії, адже Ви не тільки долучилися до благодійної справи, а й показали своїм дітям, що чужої біди не буває, а милосердя і доброта - цінніші за будь-які скарби світу. Велике Вам спасибі!
Блог учителя української мови та літератури Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №23 Рівненської міської ради Саприкіної Наталії Олександрівни
четвер, 21 квітня 2016 р.
понеділок, 18 квітня 2016 р.
200 способів увиразнити мовлення словами ввічливості
Той, хто сіє чемність, пожинає дружбу; той, хто насаджує доброту, збирає врожай любові; благодать, що вилилася на вдячну душу, ніколи не бувала безплідною, і вдячність зазвичай приносить винагороду (Василь Великий).

неділя, 17 квітня 2016 р.
Онлайн-тестування у форматі ЗНО
Перевірте свої знання! Електронний тренажер від видавничої групи "Основа" – безкоштовний тест ЗНО.
Успіхів вам, майбутні абітурієнти!
Успіхів вам, майбутні абітурієнти!
вівторок, 12 квітня 2016 р.
Скажемо "Ні!" шкідливим звичкам
вівторок, 5 квітня 2016 р.
пʼятниця, 1 квітня 2016 р.
Про серйозне жартома
Як почувається вчитель після уроків?
А ось так:
А ось так:
Усі не(учителі) мають знати, що робота вчителя важка й емоційно виснажлива. Не вірите? Тоді постійте перерву посеред шкільного коридору, зупиняючи малечу, що летить стрімголов. Після дзвінка зайдіть до класу і зверніться до учнів. Порахуйте, скільки часу вам знадобилося, щоб привернути до себе увагу. А після шостого уроку - засідання методичного об'єднання, позакласні заходи, педрада або інші методичні задоволення... а також перевірка зошитів, підготовка до уроків, робота з журналами, батьками... а ще МАН, олімпіади, конкурси... і знову конкурси...
Тож, наші Рідні, Учні, Батьки і всі ті, хто не стоїть щодня перед першою партою, чекаємо від Вас лише розуміння, допомоги і гідного ставлення до нас, вчителів.
За посібником В. Садкіної
"Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо з радістю"
Підписатися на:
Дописи (Atom)